VYDAVATELSTVÍ

Pohlednice

Zakázkově zhotovujeme pohlednice měst, obcí, hotelů, rekreačních zařízení, lázeňských ústavů, penziónů a pod. Pohlednice jsou v klasickém nebo dlouhém formátu s konečnou úpravou lesklým laminem na lícové straně. Výběr z vydaných pohlednic je ZDE.

Do současnosti bylo vydáno 185 novotisků pohlednic. Mnohé byly vydány v reprintech. Celkový náklad dosud vydaných pohlednic převyšuje milion kusů.

Leporela

Vydáváme leporela k propagaci měst a obcí, přírodních a architektonických památek.

Specifikace: 9 obrázků, celkový rozměr 10,5 x 67 cm, složeno na formát 10,5 x 7,5 cm, lícová strana barevná, rubová (textová)
s černým tiskem, konečná úprava lesklé lamino na lícové straně.

Kalendáře

Pro firmy, města a regiony vydáváme kapesní, stolní a nástěnné kalendáře. Pro ekonomicky silné firmy vydáváme firemní kalendáře v libovolném provedení.

Dodáváme rovněž fotografie do kalendářů jiných vydavatelů.

Prospekty

K propagaci měst, obcí, regionů, hotelů, penzionů, lázeňských ústavů, firem a jejich výrobků zhotovujeme brožury, prospekty, letáky, pexesa, katalogy a další tiskoviny. Výběr k náhledu je ZDE.

Knihy věnované historii

Pro města a obce vydáváme publikace zaměřené na jejich historii. Dosud jich bylo vydáno osmnáct, další se připravují. Knihy vydáváme z dodaných rukopisů, případně je možné zajistit zpracování dějin obce či města zkušenými autory. Přehled vydaných knih je ZDE.

Zakázkové zhotovení pohlednic, prospektů, brožur, katalogů a jiných tiskovin zahrnuje pořízení fotografií, zpracování textů včetně případných jazykových mutací, grafické návrhy, litografie, tisk, knihařské zpracování a dodávku k zákazníkovi.