VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH JAS HROTOVICE...

Vydavatelská činnost - široká škála tiskovin od pohlednic, přes propagační publikace a kalendáře až po knihy.

Fotografické práce -  reportáž, architektura, krajina.

Zvláštní místo mají fotografie a publikace věnované jednomu z nejúžasnějších koutů světa – Islandu.

V roce 2007 jsem vydal v Česku vůbec první obrazovou publikaci věnovanou Islandu - Island - země neznámá. V květnu 2009 vyšel můj průvodce islandským vnitrozemím Island autem. Celý náklad byl rozprodán během jednoho roku a proto v dubnu 2011 bylo vydáno druhé rozšířené a doplněné vydání pod názvem Průvodce islandským vnitrozemímI tato kniha je již rozebrána.

V květnu 2013 jsem vydal  ve spolupráci s CK Periscope Skandinávie Brno druhou fotografickou publikaci věnovanou Islandu s názvem Island - země včera zrozená. Kniha je rezebraná.

V listopadu 2014 jsem vydal netypickou knížku Island - 111 nej..s podtitulem: Kapesní obrazový průvodce po Islandu. Věřím, že zaujme lidi, kteří již na Islandu byli (jako nabídka míst, kam mají cestova příště) i ty, kteří zde ještě nebyli a chtěji aspoň malinko nahlednout za oponu tohoto krásného ostrova. Podrobnosti jsou zde.

Pro cestovatele, kteří se chtějí vypravit do islandského vnitrozemí, jsem připravil zcela nového průvodce  Island autem 4x4 s podtitulem  Průvodce vnitrozemím Islandu. Podrobnosti jsou zde.

V listopadu 2018 vyšla moje třetí fotografická publikace věnovaná Islandu - Island - země vzdálená. Tentokrát jde o  knihu černopbilých fotografií. Podrobnosti jsou zde

V lednu 2019 vyšla moje v pořadí již osmá kniha věnovaná Islandu - soubor povídek s názvem Setkání. Podrobnosti jsou zde.

 

Ale ze všeho nejdříve si prohlédněte stránku aktuality. (KLIK ZDE)

Výběr fotografií si také můžete prohlédnout na mém webovém photoblogu: http://jansucharda.cz/photoblog/

 

 Posledni aktualizace 4. únpra 2021